Witamy w projekcie

Witamy w projekcie

O projekcie

Jesteśmy grupą bioenergoterapeutów z różnych stron świata posiadającymi wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Zgodziliśmy się wziąć udział w tym międzynarodowym projekcie, który ma na celu udowodnienie, że energia uzdrawiająca istnieje i może pomóc wielu osobom borykającym się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi.

Jeżeli nie interesuje Cię ta tematyka, po prostu odejdź i zajmij się swoim dotychczasowym życiem. Jeżeli znasz osobę, której potrzebna jest taka pomoc to wyślij jej informację. Jeżeli chcesz skorzystać z takiego rodzaju terapii to skorzystaj. Bądź wolnym człowiekiem, żyj według swoich zasad, ale nie narzucaj swoich poglądów innym. Niech każdy idzie wybraną przez siebie ścieżką.

Koszt miesięcznej (codziennej) terapii to 25 zł miesięcznie. To nie pomyłka! Naszym celem jest pomoc jak największej liczbie osób, a nie maksymalizacja zysków. Pracujemy na zmianę codziennie przez 365 dni w roku. Jesteśmy i pozostaniemy anonimowi bo na sławie też nam nie zależy.

W czym możemy pomóc

Przewlekłe bóle, rwy kulszowe, stany pooperacyjne. Bóle z wyjątkiem pooperacyjnych, powstają w wyniki przykurczu mięśni. Te z kolei są spowodowane podrażnieniem układu nerwowego. Wszelkie ćwiczenia na siłowni i inny duży wysiłek nie są więc wtedy wskazane bo może dość do naderwania lub nadwyrężenia mięśni. Pierwsze efekty zobaczycie po tygodniu terapii. Cały czas kuracji to sprawa indywidualna, zależna w dużej mierze od waszego trybu życia. Nie będzie jednak trwała dłużej niż 2 miesiące. Jeżeli macie bóle kręgosłupa to sprawdźcie wewnętrzne strony ud pod kątem bólu. Dotykajcie obszar od kolana aż po pachwinę i szukajcie bolesnych miejsc. Jeżeli są bolesne miejsca  to znaczy że przykurczył się jeden lub dwa mięsień przywodziciel. W takim przypadku odpadają długie spacery i dłuższe stanie. Dopóki nie rozluźnimy tych mięśni trzeba się oszczędzać i unikać ruchu. Jeżeli ktoś Wam mówi, że przy przepuklinie kręgosłupowej powinniście dużo chodzić lub iść na siłownię to nie ma pojęcia o leczeniu takich schorzeń.

Depresja, stany lękowe. Depresja podobnie jak schorzenia powyżej to kwestia dwóch miesięcy. Jeżeli przyjmujecie jakieś leki skonsultujcie z lekarzem powolne ich odstawianie w tym właśnie okresie. Depresja to stan umysłu, ale naszym zdaniem często za wcześnie takie osoby trafiają do lekarzy psychiatrów. Mamy przecież psychologów i słabsze leki jak hydroxyzinum, które może przepisać lekarz internista. Depresja to nie choroba umysłowa i często za szybko są podawane leki psychotropowe, które nie przynoszą skutku. Jeżeli macie objawy depresyjne zacznijcie od analizy swojego otoczenia. Toksyczny związek, problemy z dziećmi, nieodpowiednia praca. Generalnie nie udzielamy indywidualnych porad w tym projekcie bo jest za dużo chętnych ludzi. Jednakże jeżeli masz objawy depresyjne, możesz do nas napisać na kontakt@regional.pl i odezwie się do Ciebie nasz terapeuta poprzez e-mail w Twoim ojczystym języku.

Nowotwory. Przy nowotworach bioenergoterapia ma działać jako uzupełnienie i ma wzmocnić organizm, który jest bardzo osłabiony chorobą, ale także chemią czy radioterapią. Nie wysyłajcie do nas zapytań czy powinniście brać taki czy inny lek. Od tego są lekarze. Skuteczność bioenergoterapii w połączeniu z medycyną tradycyjną w tym przypadku daje nadspodziewane efekty. Ważnym elementem w ogóle podczas walki z nowotworem jest Wasze otoczenie. Musicie się czuć bezpiecznie, musicie mieć w swoim otoczeniu osoby bliskie Waszemu sercu. Nowotwory „lubią” rozchwiany układ nerwowy. Musicie zmaksymalizować działania, które pozwolą Wam się uspokoić, ukoić nerwy, dać wolę życia. Od tego jest właśnie bioenergoterapia.

Cukrzyca, nadciśnienie. Jesteśmy w stanie unormować poziom cukru czy nadciśnienie w ciągu 3 miesięcy. Unormować oznacza, że w przypadku cukrzycy możemy zejść z insuliny do poziomy leków doustnych, a w przypadku nadciśnienia udaje się nam całkowicie unormować organizm. Ważnym elementem są tutaj konsultacje z Waszym lekarzem prowadzącym oraz regularne pomiary ciśnienia czy poziomu cukru. Jeżeli zauważycie, że Wasze dotychczasowe leki są już dla Was za silne, poproście lekarza o dobranie odpowiednio mniejszych dawek leków.

Układ pokarmowy, żołądek, zaparcia, wzdęcia, biegunki. W jeden miesiąc powinniśmy sobie dać radę z tymi dolegliwościami. Pamiętajcie, że zaparcia to również jakaś dysfunkcja układu nerwowego. Trzeba go po prostu uspokoić i tutaj bioenergoterapia się sprawdzi idealnie. Pamiętajcie – jeżeli macie ostre bóle brzucha, którym towarzyszą wymioty i gorączka to udajemy się do lekarza. Jeżeli macie zapalenie wyrostka lub co gorsza zapalenie otrzewnej to nie unikniecie szpitala. Medycyna naturalna ma Wam pomóc przy przewlekłych dolegliwościach, a nie nagłych wypadkach wymagających interwencji chirurgicznej. Podobnie jest z przepukliną. Nikt nie wynalazł jak na razie innej metody niż operacyjna, ale to w obecnych czasach jest to dwudniowy pobyt w szpitalu.

Parkinson, choroba Alzheimera. Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie. Tutaj jest potrzebna praca z mózgiem przez długi okres czasu i oczywiście nie przerywamy zażywania leków.. Długość takiej terapii to 6 miesięcy. Następuje często remisja choroby czyli wyciszenie, ale musicie się liczyć z tym, że choroba wraca po kilku miesiącach z mniejszym co prawda natężeniem, ale wraca. Czy warto mimo wszystko próbować? Tą decyzję zostawiamy Wam. Opisujemy uczciwie nasze doświadczenia w tym względzie.

Stany po udarach i wylewach, niedowład części ciała. Mamy wielu Klientów z którymi pracujemy na co dzień z takimi schorzeniami. Niektórzy wracają do pełnej sprawności, niektórzy do sprawności niepełnej. Kuracja trwa około dwa lata. Ważne !!! W takim stanie człowiek musi być rehabilitowany co najmniej dwa razy w tygodniu!!! Nie wierzcie w obietnice bez pokrycia – cudowne suplementy diety, pseudo bioenergoterapeutów, bo się rozczarujecie. Pracujemy z takimi ludźmi na co dzień, dojeżdżamy niejednokrotnie do nich do domu bo część z nas jest też rehabilitantami czyli łączymy medycynę tradycyjną z medycyną naturalną. Bioenergoterapia ma za zadanie wspomóc rehabilitację poprzez rozluźnienie mięśni i ciągłe uspokajanie układu nerwowego. Mamy takie osoby wśród znajomych, nieraz się zdarzają nawet w dalszej rodzinie. Wiemy co przeżywacie, jak się czujecie, ale to nie znaczy że nie możemy pomóc. Kupcie sobie na początek jeden miesiąc kuracji. Zobaczycie jak dzień po dniu Wasz mózg będzie chciał rozluźnić mięśnie, jak będzie Wam przybywało wiary w wyzdrowienie i chęci życia. Nie poddawajcie się!

Nerki układ moczowy. Jeżeli macie skłonności do kamicy nerkowej to powinniście zacząć od pilnowania dziennego spożycia wody. 1.5 litra to jest minimum, którego musicie pilnować. Wybierzcie sobie rodzaj wody, który Wam odpowiada: niegazowana, lekko gazowana, gazowana. To nie prawda, że woda gazowana jest szkodliwa! W przypadku kamicy nerkowej jest wręcz odwrotnie. Dwutlenek węgla obecny w wodzie rozszerza drogi moczowe, dlatego jeżeli czujecie, że kamień się przesuwa w stronę cewki moczowej, pijcie jak najwięcej wody mocno gazowanej. Żeby pozbyć się kamieni z organizmu potrzebne nam są 3-4 miesiące kuracji. Jeżeli planujecie wykupienie kuracji, a z góry wiecie, że nie będziecie pili wody to dajcie sobie spokój bo tylko stracicie pieniądze. To musi być dwustronna praca.

Choroby serca. Jeżeli masz chore serce musisz się leczyć u kardiologa!. Jeżeli bierzesz leki na rozrzedzenie krwi to unikaj na przykład spożywania pokrzywy, która dodatkowo rozrzedza krew i może spowodować krwotoki. Z naturalnych metod warto sięgnąć po miód rzepakowy oraz pyłek pszczeli, który jest bogaty w witaminy i minerały. Jedna łyżeczka dziennie powinna wystarczyć. Jeżeli chodzi o naszą kurację to oczywiście pod żadnym pozorem nie wolno odstawiać leków!. Podczas zabiegów na odległość będziecie odczuwali mrowienia lub ciepło w okolicy serca. Będzie to miłe odczucie, które uspokoi Wasz organizm i w razie potrzeby obniży tętno.  Mamy wiele przypadków w których pracę serca udało nam się wyregulować. W zależności od problemu kuracja trwa od 4 do 6 miesięcy. Warto pomyśleć o częstym kontrolowaniu spożywanego pożywienia. Przy chorobach serca bardzo tłuste jedzenie jest bardzo szkodliwe.

Tarczyca, choroby skóry, choroby płuc, żylaki i inne choroby. Uwagi.  Po to jest energia, żeby nam pomagała. Długość kuracji jest uzależniona od wielu czynników jak Wasz wiek czy zaawansowanie choroby. Ta terapia na pewno pomaga, ale trzeba z niej korzystać ze zrozumieniem i z zachowaniem zdrowego rozsądku. Przede wszystkim korzystanie z tej terapii nie zwalnia Was z zażywania leków, które zostały Wam przepisane przez specjalistę medycyny tradycyjnej. Dla przykładu, jeżeli terapia bioenergoterapeutyczna serca trwa średnio 5 miesięcy to odstawienie nagłe leków może być tragiczne w skutkach. Podobnie jest w schorzeniach wymagających interwencji chirurgicznej, a także przy nowotworach. Czy udało się komuś wyzdrowieć z choroby nowotworowej bez chemii czy radioterapii? Oczywiście, że się udało. Ale nie wiemy czego to był nowotwór, czy był złośliwy, jakie było stadium zaawansowania choroby. Chętnie będziemy Wam pomagali, ale jeszcze raz powtarzamy, żebyście zachowali zdrowy rozsądek. Poczujecie się lepiej, zaczniecie mieć chęć do życia jaki nigdy, uwierzycie w coś co do tej pory było dla Was niemożliwe. Dalej nie jest to jednak czarodziejska różdżka, która wyleczy Was w tydzień ze wszystkich chorób. To jest energia, która ogólnie rzecz biorąc ma zadanie Wam pomóc w życiu. Zmienić Wasze spojrzenie na wiele kwestii, powoli leczyć Wasz organizm, uspokajać Was po ciężkim dniu, pomóc zmienić Wam swoje życie jeżeli zachodzi taka potrzeba.
I tu ważna uwaga, która powinna Wam pomóc zrozumieć bardzo wiele. Jeżeli  jesteście w toksycznym związku, macie pracę, która wywołuje u Was wstręt i ból brzucha, poświęcacie się bezgranicznie dziecku czy innej bliskiej osobie nie myśląc w ogóle o sobie to będziecie się czuli lepiej, ale po jakimś czasie dolegliwości wrócą. Większość chorób powstaje z zaburzeń układu nerwowego. Jeżeli więc nadal będziecie tkwili w toksycznym środowisku to poprawa zdrowia będzie tylko tymczasowa. Jeżeli Twój mąż Cię bije i przepija od lat większość pieniędzy to go zostaw! Jeżeli poświęcasz całe swoje życie innej osobie, a coraz gorzej się czujesz to zastanów się co będzie jak Ciebie zabraknie? Znamy wiele różnych przypadków z niepełnosprawnym dzieckiem, z niepełnosprawnym małżonkiem. Są jednak opiekunki, można poprosić o pomoc rodzinę, znajomych. Nie musimy się zapętlać w naszym problemach w samotności.
Na koniec kwestia dotycząca zarówno medycyny naturalnej jak i tradycyjnej. Jeżeli Twój rehabilitant zostawia Ci po terapii siniaki i sprawia Ci większy ból od tego, który masz na co dzień to go zmień. Jeżeli lekarz prowadzący przepisuje Ci coraz to silniejsze tabletki przeciwbólowe, a nie kieruje Cię na rehabilitacje i diagnostykę to go zmień. Podobnie jest z medycyną alternatywną. Podczas wizyty u bioenergoterapeuty powinniście czuć ciepło lub zimno, mrowienie, czuć się zrelaksowani. Jeżeli nie ma żadnych odczuć to nie jest to bioenergoterapeuta. Jeżeli podczas wizyty ktoś chce Wam sprzedaż suplementy za ogromne pieniądze, które pomagają na wszystko, odwróćcie się i wyjdźcie. Wasz lekarz czy terapeuta obojętnie z jakiej dziedziny to powinna być osoba do której macie zaufanie. Lekarz powinien was kierować na badania, a nie w ciemno przepisywać leki. Zielarz powinien Wam proponować zioła na 2 euro, a nie suplementy za tysiące. Bioenergoterapeuta powinien Was informować o przewidywanym czasie kuracji bazując na swoim doświadczeniu. Jeżeli nie ma doświadczenia, a jedynie weekendowy kurs to nie powinien brać się za leczenie ludzi, a zdobywać doświadczenie na sobie, na rodzinie, na znajomych czy w ośrodkach zajmujących się tego typu terapiami. Na zapytanie czy bioenergoterapia może zaszkodzić odpowiadamy kategorycznie NIE!. Nie wejdzie w żadną szkodliwą interakcję z lekami, ani z innymi terapiami. Czy bioenergoterapeuta oszust może Wam zaszkodzić? Jeżeli nie kupicie u niego żadnego podejrzanego suplementu diety to Wam nie zaszkodzi, ale i nie pomoże. Po prostu stracicie pieniądze.

Podsumowując – wszędzie znajdziecie ludzi z pasją i znajdą się też ludzie bez wiedzy i doświadczenia chcący Was po prostu oszukać. My przedstawiliśmy nasz punkt widzenia bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i tysiącach ludzi, którym staraliśmy się pomóc najlepiej jak potrafiliśmy.

Jak skorzystać z usługi?
Na początek radzimy obejrzeć film, który jest tak skonstruowany, że powinniście mieć jakieś odczucia już przy oglądaniu tego filmu. Jeżeli nic nie poczujecie to zastanówcie się czy to jest terapia dla Was, czy weszliście tu dla żartu czy faktycznie potrzebujecie pomocy. 1. Kwotę 25 zł wpłacamy na konto naszego Partnera w Polsce:

Regional.pl

Nr konta bankowego: PL 95191010482402080259490001

Tytułem: tutaj wpisujemy imię i nazwisko osoby na której ma być wykonywana terapia oraz jej najważniejsze choroby

Pamiętajcie, że bez opisu w tytule przelewu nie jesteśmy w stanie rozpocząć terapii.

2. Codziennie przez miesiąc kładziemy się o godz. 20.00 swoje czasu na około 15 minut. Koniecznie ściszamy telefon, wyłączamy telewizor. Najlepiej jak będziemy sami w pokoju. Mamy być odprężeni. Możemy włączyć muzykę relaksacyjną jeżeli lubimy jej słuchać. Będziemy odczuwać mrowienie, ciepło lub zimno, nieraz lekki ból, który po minucie ustąpi. Z dnia na dzień będziecie czuli poprawę swojego stanu zdrowia. Jeżeli nie położycie się o 20.00 to ten dzień terapii Wam przepadnie. Nie ma możliwości zmian czy przenoszenia terminów. Pamiętajcie, że to projekt ogólnoświatowy, a my pracujemy praktycznie po kosztach.

3. Kontakt
     W razie konieczności (zwłaszcza jeżeli cierpicie na depresję) możecie do nas napisać mail na kontakt@regional.pl i zadać pytania jeżeli coś jest dla Was niejasne. Na początek bezwzględnie zapoznajcie się opisami na stronie gdzie staraliśmy się wszystko jasno i czytelnie opisać. Nie można się z nami skontaktować telefonicznie. Nie odpowiadamy na maile dotyczące zapytań jak działa bioenergoterapia bo odpowiedzi znajdziecie w internecie. Nie odpowiadamy na zapytania o naturze religijnej. Wyznanie religijne to indywidualna sprawa każdego człowieka. Pamiętajcie, że pisać do nas naprawdę w nagłych przypadkach.